Reference

Farma Polabí Petr Hanák - Spolumajitel - Farma Polabí, s.r.o.; Ředitel, partner - Český fond půdy

Chtěli jsme se zbavit nutnosti zabývat se technickými a softwarovými problémy, které ve firmě neřešíme často a tudíž na ně nemáme pracovníka. V roce 2018 jsme našli spolehlivého partnera, společnost exTerra Services, která nám zajišťuje monitoring serverů, zálohování, internetové připojení a řeší ad hoc problémy (upgrady, hardware/software). Cílem naší spolupráce je předcházení defektních stavů a zajištění hladkého a bezpečného provozu. exTerra Services plní do hodnuté cíle zodpovědně, bez zbytečných průtahů a na odborné úrovni. Doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají individuální přístup a způsob, jak efektivně a cíleně vynakládat finanční prostředky v oblasti správy a údržby informačních systémů.

 

Česká národní banka Ing. Tomáš Krlín - odbor infrastruktury a provozu informačních technologií

Spolupráce se společností exTerra services s.r.o. probíhá přibližně od r. 2018. Na tohoto dodavatele jsme se obraceli v rámci poradenství, které se týkalo upgrade produktu GFI Archiver určeného k archivaci emailové pošty v souvislosti s migrací Microsoft infrastruktury na novější verze. Upgrade GFI Archiveru proběhla dvakrát bez jakýchkoliv komplikací, bez ovlivnění provozu a se zachováním časového i finančního rozpočtu nabídnutého poskytovatelem.

Allianz Technology Ing. Lukáš Svoboda – IT ředitel

Předmětem naší spolupráce s exTerra Services je technická podpora Windows serverů a MS SQL a spolupráce v oblasti bezpečnosti. Zároveň využíváme outsourcing 2 pracovníků pro podporu koncových uživatelů. Ze všeho nejvíce si ceníme pomoci v kritických situacích a možnosti i ochoty pracovníků společnosti konzultovat a poradit při řešení problémů spojených s naším provozem. O naší spokojenosti svědčí dlouholetá spolupráce (od roku 2016) a spolupráce na mezinárodní úrovni v rámci globálních projektů Allianz.

ESAB CZ Ing. Pavel Doležal – manažer IS/ IT

Pro spolupráci s firmou exTerra mne inspiroval jednak samotný název, a jednak a především lidské a profesionální vlastnosti a schopnosti pana Petra Šantrůčka a celého jeho týmu. Dodané řešení pro zálohování dat u nás spolehlivě funguje již řadu let.

ETIGRAF Jaroslav Bém - jednatel společnosti

Služby společnosti exTerra Services využíváme více jak 6 let. Hlavním předmětem spolupráce je údržba a monitoring HW, podpora a administrace serverových systémů Windows Server, MS SQL Server, OS Linux, Kerio mailserver a síťových zařízení, switchů, firewallů a podpora koncových stanic s OS Windows a aplikacemi MS Office. Díky profesionálnímu servisu a službám víme, že aplikace potřebné pro celkovou činnost naší společnosti jsou plně funkční a můžeme tak bez obav vykonávat všechny úkony, na kterých je postavený náš provoz i výroba. Dodání služeb je bezproblémové a komunikace s technikem i dalšími členy týmu vede k rychlé reakci. K činnosti společnosti nemáme co vytknout a rádi doporučíme tyto služby dalším zákazníkům, kteří hledají vysokou úroveň, bezpečí a šetření nákladů v oblasti správy informačních systémů.

Sdružení pro Vízmburk Mgr. Jaroslav Balcar - místopředseda sdružení

Společnost exTerra Services již 10 let podporuje Sdružení pro Vízmburk, které se stará o znovuvzkříšení zříceniny hradu Vízmburk ve východočeských Havlovicích. Díky finanční podpoře můžeme realizovat kulturní akce a stavební záchranu hradu. V letošním roce se hrad dočká plánované rekonstrukce zastřešení. Je naším potěšením spolupracovat s Petrem Šantrůčkem a jeho společností.

Blue Projects Agency Ing. Pavel Duchek - jednatel společnosti

"Se společností exTerra Services spolupracuje naše firma již téměř 10 let. Všechny naše požadavky - standardní i nestandardní byly vyřešeny vždy řádně a včas. Oceňuji zejména iniciativní přístup v oblasti řešení bezpečnosti IT provozu."