Co je Unilicence?

Ochrana počítačů, notebooků a chytrých telefonů na všech platformách nebyla nikdy výhodnější. Už není nutné objednávat individuální licence podle toho, jaký operační systém vlastníte.

Unilicence je unikátní systém licencování, kdy v rámci jedné produktové licence lze instalovat antivirové řešení na různé operační systémy od Windows, Mac až po Linux. Podobně si lze i u mobilních zařízení vybrat, jaký operační systém chcete chránit – Android, Windows Mobile nebo Symbian. Více informací naleznete níže.


Kombinace licencí dle potřeby

Hlavní výhodou Unilicence je flexibilita. ESET Unilicence umožňuje kombinovat licence na různých platformách dle aktuálních potřeb.

Přechod na odlišnou platformu

ESET Unilicence také umožňuje instalovat řešení napříč platformami bez nutnosti zakoupení dalších licencí. Předpokládejme, že je na počítači instalován operační systém Windows a chcete přejít na Linux.
S platným licenčním klíčem si lze stáhnout požadované řešení pro Linux a použít stejné licenční údaje jako u řešení pro Windows.

Převedení licence na jiný počítač

Platnou licenci lze také použít na kompletně novém počítači.
Převod licence se také týká operačního systému.

V případě méně než 25 zařízení lze instalovat na:

počítače, desktopy, notebooky, netbooky, pracovní stanice, virtuální počítače, chytré telefony a tablety.

V případě více než 25 zařízení lze instalovat na:

počítače, desktopy, notebooky, netbooky, pracovní stanice, virtuální počítače, chytré telefony a tablety souborové servery.

Jak využít ESET Unilicenci?

Unilicence zahrnuje/ pokrývá nejvíce používané operační systémy pro počítače (Windows, Mac, Linux), chytré telefony (Android, Symbian, Windows Mobile) a souborové servery (Windows, Linux, BSD, Solaris). Umožňuje v rámci licence instalovat řešení pro výše uvedené zařízení  a přechod na jinou platformu bez nutnosti zakoupení dalších licencí.

Využijte nejlepší nabídku

Pokud potřebujete chránit méně než 25 počítačů, chytrých telefonů nebo tabletů, vyberte si z nabídky Eset Security Packs. V případě sítě
s více než 25 zařízeními kontaktujte vašeho ESET distributora.