• Autor příspěvku
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

IPSec VPN Client od společnosti Zyxel je nově k dispozici také na bázi předplatného. Toto řešení nabízí větší flexibilitu.

Nabídku předplatného Zyxel rozšířil o roční a tříleté předplatné pro IPSec VPN Client, přičemž zákazníci si navíc mohou podle své velikosti vybrat variantu pro jednu, pět, deset nebo padesát VPN.

Doposud byl produkt IPSec VPN Client k dispozici pouze formou časově neomezené licence, za kterou zákazník zaplatil jednorázovou platbu. Dosavadní řešení sice na jednu stranu poskytovalo jistotu, ale na druhou se zákazníkovi investice do licence vrátila až po delší době.

Stále existuje možnost si pro produkt IPSec VPN Client zakoupit časově neomezenou licenci. Ta je pro mnohé zákazníky stále tím nejlepším řešením. Nyní navíc k této možnosti přidáváme extra flexibilní řešení v podobě ročního a tříletého předplatného, které rozhodně stojí za zvážení, pokud jste zákazníkem z řad koncových uživatelů a přecházíte na model „as a service“.

Pokud vás tato možnost zajímá nebo chcete připravit cenovou nabídku, obraťte se na naše obchodní oddělení.