Nejnovější ocenění Bitdefenderu

Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás informovat o dalších úspěších Bitdefenderu, tentokrát na poli ochrany pro středně velké organizace a MSP.

Výsledky hodnocení ATT&CK ukazují, že Bitdefender dosáhl maximálního pokrytí v celém útočném řetězci, napříč technikami, taktikou a obecnou detekcí v nejvýznamnější kategorii – ochrany pro středně velké organizace a MSP, které hledají nejpřesnější zpracovaná data EDR, nejen telemetrii.

ATT&CK otestovala Bitdefender proti 19 napodobeným fázím útoku APT 29 nebo Cozy Bear, jedné z nejznámějších vyspělých trvalých skupin hrozeb na světě.

Výsledky ATT&CK jsou nejnovějšími významnými úspěchy v řadě ocenění, které Bitdefender získal. Počítáme mezi ně i nejnovější hodnocení EDR ve Forrester’s Wave for EDR, hodnocení „A + Doporučený dodavatel“ od společnosti NSS Labs (Austin, Texas), ocenění „Nejlepší ochrana pro firemní uživatele“ od AV -TEST, a perfektní 100% skóre v inauguračních zkouškách AV-Comparatives pro rozšířenou ochranu v reálném světě.

Jako certifikovaný partner společnosti Bitdefender jsme připraveni Vám poskytnout veškerou podporu, od návrhu vhodného licenčního modelu, přes vytvoření nabídky, až po technickou podporu při implementaci a podporu správy a provozu řešení Bitdefender.