RX Suite for Notes

Systém RXSN byl vytvořen na základě zkušeností s podporou a řízením procesů v obchodní firmě. Během několika let existence na trhu se osvědčil u mnoha zákazníků. Z nejvýznamnějších jmenujme společnosti OPTREX Czech a.s., SIAD Czech spol. s r.o., pewag s.r.o. a další. Systém RXSN je certifikován IBM v rámci programu "Ready for Lotus", což garantuje zákazníkům 100% kompatibilitu našeho řešení s prostředím IBM Lotus Domino/Notes.

V roce 2012 byly aplikace RXSN certifikovány jako "Ready for Social Business".

Systém RXSN obsahuje následující moduly:

Integrace s dalšími produkty Lotus

Lotus Sametime

Moduly, v nichž je žádoucí (zejména obchodní evidence), aby členové pracovních týmů aktivně spolupracovali, jsou v aplikacích zapnuty indikace stavu příslušných uživatelů (awareness). Např. tak lze ihned kontaktovat spoluautora či schvalovatele konkrétního dokumentu pomocí Sametime chatu aniž je nutno mu posílat mail a čekat na jeho reakci. Zpracování některých agend se tak podstatně zrychlí a zefektivní využití času členy pracovních týmů.

Lotus Quickr

Některé moduly (např. SalesReview) umožňují ukládání odesílaných dokumentů do sdílených prostorů systému Lotus Quickr. Tak lze např. odesílanou nabídku zákazníkovi publikovat do Quickru tak, že vybraní zákazníci pomocí loginu jsou schopni vidět historii obchodních případů, které řešili s dodavatelem. Integrace je řešena pomocí mailových služeb, kdy je volitelně kopie odesílaného mailu odeslána na Mail-in databázi konkrétního sdíleného prostoru Lotus Quickr.

Jako samostatný týmový prostor jsou řešeny agendy plánování Workshopů, výstav a školení pro sdílení informací s ext. dodavateli, kdy place obsahuje sdílený kalendář, úkolovník pro zúčastněné a sledování termínů.

Dalším týmovým prostorem je Školení, které umožňuje publikovat pro účastníky školení konkrétní el. podklady. Každé školení představuje místnost (room) s řízeným přístupem, účastníci školení postupně získávají přístup do místností odpovídajících absolvovaným školením.

Systém zálohování systému RXSN

Nedílnou součástí projektů implementace systému RXSN je řešení zálohování dat. Pro tuto úlohu dodáváme řešení založené na robustní technologii IBM Tivoli Storage Manager nebo volitelně IBM TSM FastBack.