Veeam Availability Suite - objevte připravované funkce v9

Integrace snapshotů EMC pro řešení Veeam
Zálohování ze snapshotů úložiště a Veeam Explorer pro snapshoty úložiště s hybridními zálohovacími poli EMC VNX a VNXe

Řešení Veeam a EMC společně zvyšují dostupnost pro moderní datové centrum. Dosáhněte kratších RPO a RTO díky zálohování Veeam ze snapshotů úložiště a funkci Veeam Explorer™ pro snapshoty úložiště — nyní integrované s hybridními zálohovacími poli EMC VNX a VNXe.

Veeam a EMC společně přinášejí tyto výhody:Rychlé, bezpečné zotavení po havárii pomocí cloudu

Veeam Cloud Connect — nyní s možností replikace

Zajistěte dostupnost svých nepostradatelných aplikací bez nákladů a složitého budování a údržby pracoviště určeného pro zotavení po havárii (DR). Veeam Cloud Connect — nyní s možností replikace virtuálních počítačů — nabízí plně integrované, rychlé a bezpečné zotavení po havárii pomocí cloudu a zajišťované poskytovatelem služeb.

Pokročiláreplikace z bitových kopií VM pomocí nástroje Veeam Cloud Connect se snadno nastavuje i používá. Zahrnuje:Rychlá záloha, bez dopadu na provozní systém z úložišť EMC, NetApp, HP — a dalších!

Nová integrace primárního úložiště

Díky nové integraci primárního úložiště s EMC, NetApp a HP můžete získat nejen rychlé zálohy s minimálním dopadem na prostředí, ale i další možnosti, jak zhodnotit vaše investice do úložiště — a to není vše! Kromě těchto schopností přináší sada Veeam Availability Suite v9 také následující nové vlastnosti:


Vylepšení na úrovni podniku pro nástroje Veeam Explorer

Veeam Explorer pro Oracle — a ještě mnohem více!

Veeam přidává integraci pro Oracle s nástrojem Veeam Explorer pro Oracle — a k tomu navíc další vylepšení na úrovni podniku pro pokročilou granulární obnovu virtuálního počítače v nástrojích Veeam Explorer pro Microsoft Exchange, Active Directory, SharePoint a SQL Server. S NOVÝM Veeam Availability Suite v9 přináší Veeam následující možnosti: